Deze prachtige woning is gelegen in een zeer rustige buurt in Tienen. De woning is volledig gerenoveerd in 2026 van kop tot teen met luxe materialen. Het EPC-attest heeft label A wat resulteert in zeer lage energiekosten. Dit prachtig pand beschikt eveneens over een ruime tuin met een gezellig terras waar je heerlijk kunt genieten van de zon.
De woning heeft een bewoonbare oppervlakte van 140m². Na de ruime inkomhal, heeft u een apart toilet en handige wasruimte/berging. Verder op het gelijkvloers heeft u de eyecatcher van het pand: een prachtige nieuwe open keuken voorzien van alle moderne toestellen. Aansluitend heeft u de grote leefruimte met veel lichtinval met zicht op de tuin.
Op de 1ste verdieping heeft u naast de 1ste ruime slaapkamer, de nieuwe badkamer met inloopdouche en badkamermeubel met daarnaast het tweede toilet.
Op de 2de verdieping heeft u de dan nog de 2de en 3de ruime slaapkamer.
Troeven: conforme elektrische keuring, volledig geïsoleerd, nieuwe 3 driedubbel beglazing, EPC label A, asbestveilig, 6 zonnepanelen, vloerverwarming, enz.
De ligging van de woning is ideaal: in een rustig straatje nabij winkels, scholen en het openbaar vervoer op korte afstand.
Kortom, deze luxe woning biedt alles wat u nodig heeft.
Graag een bezoek? Bel David van LED-ON-IMMO op het nummer 0476/98.91.76 of mail naar info@ledonimmo.be. Tot gauw ;)
| Adres: | Pastorijstraat 226 Tienen |
| Referentie: | Pastorijstraat 226, 3300 Tienen |
| Vraagprijs: | € 340.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Aan rustige weg, Buiten bebouwde kom |
| Perceeloppervlakte: | 376 m² |
| Bewoonbare opp.: | 140 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2026 |
| Slaapkamers: | 3 (15.50 m², 15.50 m², 10 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 25 m² |
| Keuken: | 25 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 15 m² |
| Terras: | 30 m² |
| Wasplaats: | 6 m² |
| Tuin: | 300 m² |
| Tuin oriëntatie: | Noord-West |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond - + kelder |
| Beglazing: | Driedubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Zonnepanelen: | Ja - 6 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | 164/Y, P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 376 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260414-0003846354-RES-1 |
| EPC Index: | 54,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 14/04/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |