Droomt u van een unieke locatie met een prachtig vergezicht in een doodlopend straatje? Dan is dit ongelooflijk gelegen VILLA iets voor u. De villa heeft een perceeloppervlakte van 37are 58ca en is gericht op het oosten waardoor je 's ochtends heerlijk van de zon kunt genieten. De bewoonbare oppervlakte van het pand is 234m².
De locatie is top en nog eens top: doodlopend straatje op wandelafstand van Meerdaalwoud, rondom prachtig vergezicht, omgeven door het groen, vlakbij de uitvalswegen, winkels, scholen, enz.
De villa beschikt over 3 slaapkamers, wat het ideaal maakt voor een gezin. Daarnaast is er ook een inpandige garage en een losstaande garage. Achter de woning is een groot werkhuis aanwezig van 71m². Ideaal voor praktijkruimte, hobby of zoveel meer. Voor en naast de woning heeft u bijkomend nog voldoende parkeerplaats voor zeker 6 voertuigen.
Na de inkomhal, komt u uit op de ruime leefruimte. Hier is het heerlijk vertoeven genietend van uw prachtig verzicht. Aansluitend ziet u de keuken met hierbij nog een eetplaats, veranda en bijkeuken. Op de eerste verdieping heeft u naast de 3 slaapkamers, de badkamer. De zolderruimte is tevens handig als extra opslagruimte.
Na renovatie of sloop-en heropbouw, is dit de VILLA van uw dromen gelegen op een ideale plek voor wie op zoek is naar rust op een luxe locatie omgeven door het groen.
Graag een bezoek? Bel David van LED-ON-IMMO op het nummer 0476 98 91 76 of mail naar info@ledonimmo.be. Tot gauw ;)
| Adres: | Alex Vermaelenstraat 17 Oud-Heverlee |
| Referentie: | Alex Vermaelenstraat 17, 3052 Blanden (Oud-Heverle |
| Vraagprijs: | € 617.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 3.758 m² |
| Perceelbreedte: | 46 m |
| Perceeldiepte: | 103 m |
| Bewoonbare opp.: | 234 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1959 |
| Gevelbreedte: | 16 m |
| Bouwlagen: | 4 |
| Slaapkamers: | 3 (13 m², 16.50 m², 9 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| Douchekamer: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 31 m² |
| Keuken: | 32 m², Half-open keuken, Ingericht met toestellen |
| Bijkeuken: | 15 m² |
| Berging: | 10 m² |
| Zolder: | 52 m² |
| Kelder: | 13 m² |
| Praktijkruimte: | 71 m² |
| Terras: | 30 m² |
| Wasplaats: | 6 m² |
| Tuin: | 3.626 m² |
| Tuin oriëntatie: | Oost |
| Tuin kwaliteit: | Verzorgd |
| Garage: | 2 (2 plaatsen) |
| Garage Oppervlakte: | 57 m² |
| Garage Types: | Aangebouwd steen, Inpandig |
| Parking: | 3 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen - traditionele constructie |
| Fundering: | Kelder - volle grond + kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Stookolie - Merk ketel Chappee |
| Verwarmd water: | Stookolie |
| Internet: | Ja |
| Rolluiken: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 808 |
| Kadastrale benaming: | Huis |
| Kadastrale Nummers: | 101/L, P0000 en 102/L, P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 3.758 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260422-0003853453-RES-1 |
| EPC Index: | 571,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 22/04/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Landschappelijk waardevolle agrarisch gebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |