In het landelijke en rustige Waanrode (Kortenaken) ontdekt u deze karaktervolle hoekwoning met verrassend veel ruimte en licht. Met ca. 150 m² bewoonbare oppervlakte, 3 slaapkamers en een praktische indeling vormt deze woning een ideale basis voor wie comfortabel wil wonen met veel mogelijkheden.
De woning beschikt over drie slaapkamers, een badkamer en twee toiletten. Daarnaast zijn er een ruime garage en grote berging aanwezig, die zorgen voor heel wat extra gebruiks- en opslagruimte, ideaal voor hobby’s of extra comfort in het dagelijks leven. De aangrenzende veranda zorgt voor een aangename lichtinval en een mooie verbinding tussen binnen en buiten.
Buiten geniet u immers van een gezellige en zonnige tuin die rust, privacy en een fijne buitenbeleving biedt.
De woning werd doorheen de jaren steeds met zorg onderhouden en verkeert in een verzorgde staat. Een belangrijke meerwaarde is het vernieuwde dak uit 2020.
Gelegen in een aangename woonomgeving vormt deze eigendom een mooie opportuniteit voor wie op zoek is naar ruimte, karakter en potentieel op een goede locatie in Waanrode.
Graag een bezoek? Bel Luc van LED-ON-IMMO op het nummer 0479 73 76 94 of mail naar info@ledonimmo.be. Tot gauw ;)
| Adres: | Oude Tiensestraat 46 Kortenaken |
| Referentie: | Oude Tiensestraat 46, Waanrode |
| Vraagprijs: | € 265.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 552 m² |
| Perceelbreedte: | 15,5 m |
| Perceeldiepte: | 27 m |
| Bebouwde opp.: | 165 m² |
| Bewoonbare opp.: | 150 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1936 |
| Gevelbreedte: | 16 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Slaapkamers: | 3 (9.6 m², 16 m², 9.28 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | 60 m², Woonkamer |
| Keuken: | 10 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | 22 m² |
| Veranda: | 13 m² |
| Tuin: | Ja |
| Tuin breedte: | 16,2 m |
| Tuin diepte: | 23,3 m |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 plaats |
| Garage Oppervlakte: | 18 m² |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen - traditionele constructie |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Enkel |
| Verwarming: | Stookolie - kachels |
| Verwarmd water: | Individueel - elektrisch |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 549 |
| Kadastrale benaming: | Kortenaken - 5de Afd. - Waanrode |
| Kadastrale Nummers: | 519/T, P0000 + 519/S, P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 500 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260429-0003859063-RES-1 |
| EPC Index: | 903,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 29/04/2036 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |