In het rustige en groene Outgaarden bevindt zich deze perfect onderhouden en instapklare bungalow (bouwjaar 1991). Een ideale woning voor wie comfortabel en gelijkvloers wil wonen in een landelijke, serene omgeving. Perceel is 16are 30ca.
De lichtrijke leefruimte vormt het hart van de woning en biedt een aangenaam uitzicht op de zuidgerichte tuin, waar u de hele dag door geniet van optimale zoninval en rust.
De woning beschikt over 2 volwaardige slaapkamers, een verzorgde badkamer en een functionele keuken voorzien van alle toestellen. Alles is goed onderhouden en onmiddellijk bewoonbaar.
Verder is er een garage met elektrische poort en extra bergruimte op de zolder, bereikbaar via een trap. De woning biedt bovendien uitbreidingsmogelijkheden naar extra slaapkamers.
Een ideale woonst voor wie rust, comfort en ruimte zoekt in een groene omgeving. Wacht niet en boek snel een afspraak. Bel Luc van LED-ON-IMMO op het nummer 0479 73 76 94 of mail naar info@ledonimmo.be. Tot gauw ;)
| Adres: | Brugstraat 10 Hoegaarden |
| Referentie: | Brugstraat 10, Outgaarden |
| Vraagprijs: | € 339.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 1.630 m² |
| Perceelbreedte: | 24 m |
| Perceeldiepte: | 15,5 m |
| Bebouwde opp.: | 135 m² |
| Bewoonbare opp.: | 137 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1991 |
| Gevelbreedte: | 8,4 m |
| Bouwlagen: | 1 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Slaapkamers: | 2 (16.8 m², 5.89 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 30 m² |
| Keuken: | 9 m², Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 18 m² |
| Garage Types: | Inpandig, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bank: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Hout - hardhout |
| Dak: | Zadeldak - Dakgoot in zink - vernieuwd |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen - traditionele constructie |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Elektriciteit - accumulatieradiatoren |
| Verwarmd water: | Individueel |
| Isolatie: | Vloerisolatie - op zolder |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 991 |
| Kadastrale benaming: | Hoegaarden - 3 Adfd. - Outgaarden |
| Kadastrale Nummers: | 515/C, P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.630 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20251099-0003705684-RES-1 |
| EPC Index: | 541,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 9/10/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |