Deze prachtig gelegen open bebouwing in de gemeente Blanden (Oud-Heverlee) is een ideale bungalow voor wie op zoek is naar rust en ruimte. Na renovatie, kan je van dit pand een echt pareltje maken gelegen op een toplocatie met prachtig zicht!
De locatie is ongelooflijk: vlak aan Meerdaalwoud, een prachtig vergezicht, vlakbij de uitvalswegen, winkels, scholen, wandelwegen, enz en dit allemaal omgeven door het groen.
De woning is gelegen op een perceeloppervlakte van 10are 87ca en heeft een bewoonbare oppervlakte van 165 m². Daarnaast heeft u nog een zeer ruime garage van 64m², een open keuken, badkamer, grote leefruimte met veel lichtinval en 2 slaapkamers.
De woning beschikt over een ruime tuin met een westelijke oriëntatie, wat betekent dat u de hele dag door kunt genieten van de zon.
Graag een bezoek? Bel David van LED-ON-IMMO op het nummer 0476 98 91 76 of mail naar info@ledonimmo.be. Tot gauw ;)
| Adres: | Kartuizersstraat 5 Oud-Heverlee |
| Referentie: | Kartuizersstraat 5, 3052 Blanden |
| Vraagprijs: | € 299.000 |
| Type: | Bungalow |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Vrij uitzicht, Landelijk, Aan bosrand, Open ligging, Buiten bebouwde kom, Bosrijke omgeving |
| Perceeloppervlakte: | 1.087 m² |
| Bewoonbare opp.: | 165 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Slaapkamers: | 2 (12 m², 13 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 43 m² |
| Keuken: | 13 m², Open keuken |
| Tuin: | 922 m² |
| Tuin oriëntatie: | West |
| Tuin kwaliteit: | Aan te leggen |
| Garage: | 2 (2 plaatsen) |
| Garage Oppervlakte: | 64 m² |
| Garage Types: | Inpandig, Gelijkvloers |
| Parking: | 4 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Plat dak met roofing |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Stookolie |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Kabel: | Ja |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 904 |
| Kadastrale benaming: | Oud-Heverlee - 3 de Afd. - Blanden |
| Kadastrale Nummers: | 110/00N P0000 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.087 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20250408-0003573276-RES-1 |
| EPC Index: | 705,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | F |
| Renovatieplicht: | Ja |
| EPC Geldig tot: | 8/04/2035 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Landschappelijk waardevolle agrarisch gebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
| Deze eigendom kan onderhevig zijn aan de renovatieverplichting die door de Vlaamse overheid wordt opgelegd voor residentiële gebouwen. Consulteer voor meer informatie de website van het Vlaams Energie- en Klimaatagentschap via https://www.vlaanderen.be/een-woning-kopen/renovatieverplichting-voor-residentiele-gebouwen | |