Dit prachtig nieuwbouwappartement is gelegen in het mooie Landen.
Het appartement heeft 1 slaapkamer en 1 badkamer met douche en lavabo en is gebouwd in het jaar 2020. De leefruimte is zeer lichtrijk en heeft aansluitend een open keuken voorzien van inductiekookplaat, vaatwasser (Miele), lavabo, dampkap (Novy), oven en koelkast (Miele).
De EPC-waarde is energielabel A wat ervoor zorgt dat het appartement zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere energiekosten. Het nieuwste ventilatiesysteem is ook voorzien. De elektriciteit is conform.
Het appartement beschikt verder over een ruim terras waar je kunt genieten van het prachtige uitzicht. Met een lift in het gebouw is het gemakkelijk om naar het appartement te gaan, en de zeer ruime garage van 24m² biedt een veilige plek om je auto te parkeren. Tevens kunt u ook voor uw garage parkeren zodat u nog een extra parkeerplaats heeft.
De gemeenschappelijke kosten zijn slechts € 30 per maand.
Kortom, dit appartement biedt alle comfort en gemakken die je nodig hebt. Met een moderne uitstraling en een geweldige locatie, is dit de perfecte plek om te wonen. Graag een bezoek? Bel David van LED-ON-IMMO op het nummer 0476 98 91 76 of mail naar info@ledonimmo.be. Tot gauw ;)
| Adres: | Kaasstraat 75 Landen |
| Referentie: | Kaasstraat 75, 3404 Landen |
| Huurprijs: | € 895 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Ligging: | Landelijk |
| Huisdieren toegelaten: | Neen |
| Bebouwde opp.: | 72 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2020 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
| Slaapkamers: | 1 (14 m²) |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 29 m² |
| Keuken: | 6 m², Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Berging: | 3 m² |
| Terras: | 9 m² |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Oppervlakte: | 24 m² |
| Garage Types: | Aangebouwd steen, Garagebox, Parkeerplaats, Gelijkvloers, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Privé |
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | PVC |
| Dak: | Plat dak met roofing |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | In volle grond |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas - Viessmann |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas - Viessmann |
| Isolatie: | Eco-bouw, Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd |
| Lift: | Ja |
| Internet: | Ja |
| Kabel: | Ja |
| Rookdetector: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
| EPC Certificaat Nr.: | 24059-G-2013/BA/3239/EP02527/A001/D01/SD004 |
| EPC Index: | 102,00 kWh/(m² jaar) |
| Energielabel: | A |
| Renovatieplicht: | Neen |
| EPC Geldig tot: | 15/02/2031 |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |